| Berechet_Cristiana_1997 a întrebat:

am o problema. ..De dimineata nu mi a mai mers cardul sd pe telefon ...am incercat de toate, l-am pus si in tableta, laptop, alt telefon, dar nici acolo nu l recunostea... Exista vreo modalitate prin care sa-l fac sa mearga, sau macar sa recuperez ceva?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Intra in cmd cu drepturi de administrator si da urmatoarele comenzi:
diskpart si dai enter
list disk si dai enter
Dupa listare ar trebui sa iti apara cardul. Daca iti apare, iesi din cmd si cu programul easeus data recovery iti recuperezi datele. Dupa ce ti-ai recuperat datele fa-i o reformatare in cmd ca in videotutorialul de mai jos:
https://www.youtube.com/watch?v=lEGO27AdENI

Daca o sa am timp zilele acestea am sa fac un videotutorial in limba romana despre recuperarea datelor.

1 răspuns:
| TheUltimaTeHack a răspuns:

Am avut si eu exact aceeasi problema.