| sebiguli a întrebat:

Salut, am si eu o problema si vreau sa stiu daca se poate face ceva, am un card de memorie KINGMAX 32GB Class 6 si nu il mai citeste nici un telefon(am bagat cardul in 3 telefoane, un NOTE 3, Allview p5 quad si galaxy S), am bagat cardul si in laptop, iar in laptop imi arata ca il citeste dar imediat dupa dispare si nu il mai citeste. As dori sa stiu daca s-a ars sau ceva, sau daca se mai poate face ceva sa recuperez fotografiile dupa card(am incercat sa recuperez fotografiile cu recuva dar nu am reusit deoarece laptopul nu imi detecta cardul). Astept pareri, DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Radar12324565764 a răspuns:

Dupa parerea mea, e stricat si nu mai ai ce sa ii faci.Asa am patit si eu cu un card de 16 gb. Daca mai are garantie nu ezita si dul cat mai repede de unde l-ai cumparat