| bombita a întrebat:

BUNA. Am un stick de memorie nou cumparat. L-am bagat in calculator merge, am fost la un calculator si merge si acolo.Problema este atunci cand il bag la laptop. Imi spune "the disk is write protected". Ce problema are laptopul de nu-l citeste corect? Va rog cine ma poate ajuta.

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, iar un profesor la facultate mi-a zis ca atunci cand cumperi un stick de memorie trebuie sa il formatezi.

| H3cker a răspuns (pentru Janina):

Asa am patit si eu. Asa trebuie sa faci cum zice Janina.

4 răspunsuri:
| bombita explică:

Multumesc

| bombita explică (pentru bombita):

Am facut cum ai spus, dar se repeta acelasi lucru. la pc merge, la laptop nu.