| angelcore a întrebat:

Am o problema. Eu am windows 7 ultimate si nu am cheie de activare si cum a aparut upgrade-ul la windows 10 vreau si eu. Laptopul e compatibil si alte alea dar nu am cheie pentru windows 7 asa ca nu pot sa ii dau upgrade! Deci, ma puteti ajuta cu niste chiei valide?

15 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca nu ai licenenta nu esti eligibila, asa ca atentie! S-ar putea sa-ti bata cineva pe la usa! Nu va jucati cu focul, Microsoft stie tot ce se intampla pe calculatorul vostru!

http://www.epasystems.ro/......keylogger/

| angelcore explică (pentru K0sti):

Amice esti paranoia intruchipata! Faza asta e ca cea cu Samsung, cand toti prosti isi sticau nu stiu ce la baterie pentru a nu mai fi "ascultai". In plus, sunt inofensiva. happy

| K0sti a răspuns (pentru angelcore):

Inofensiva esti cand ai licenta! Cand eludezi niste norme de bune practici, cazi sub incidenta legii!

"Constituie infractiuni si se pedepsesc cu inchisoare de la 6 luni la 3 ani sau cu amenda oferirea, distribuirea, DETINEREA, ori depozitarea sau transportul de marfuri-pirat.
In sensul prezentei legi, prin marfuri-pirat se intelege toate COPIILE, indiferent de suport, inclusiv copertele, realizate fara consimtamantul titularului de drepturi sau al persoanei legal autorizate de acesta si care sunt executate, direct ori indirect, total sau partial, de pe un produs purtator de drepturi de autor ori de drepturi conexe sau de pe ambalajele ori copertele acestora".

| gelu1970 a răspuns (pentru K0sti):

Buna K0sti. esti paranoic. ai vazut ce a zis. si raspunsul meu nu a ajutat cu nimic. in plus e inofensiva. ma intreb de ce naiba am raspuns...

| K0sti a răspuns (pentru gelu1970):

Mda, asa sunt eu mai paranoic! happy
De multe ori si eu ma intreb, dar tot zic, lasa, treaca de la mine! Dar uneori e degeaba, dupa cum ai constatat si tu!

| gelu1970 a răspuns:

Nu sunteti sanatosi la minte? eu am 7 adevarat, cu licenta si nu am facut upgrade la noua castana. si voi cu licente de minciuna vreti upgrade?

| angelcore explică (pentru gelu1970):

Sti cu ce m-a ajutat raspunsul tau? Cu nimic.

| Lawliet14 a răspuns:

Aw!

| angelcore explică (pentru Lawliet14):

Aw ce? puteam sa traiesc si fara aw al tau...

| Eduard619 a răspuns:

Poti si fara key https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 siteul Microsoft il pune la dispozitia tuturor.

| angelcore explică (pentru Eduard619):

Pe site scrie ca trebuie o cheie... damn :/

| Eduard619 a răspuns (pentru angelcore):

Mie nu mi-a trebuit nimic...am avut windows 8 cu licenta de pe net si wind 10 mergea perfect.

| HuShEr a răspuns:

Mai bine astepti cateva luni ca acum win10 e plin de buguri si anumite chestii nu o sa iti mearga deloc sau nu o sa mearga cum trebuie

| Xenoverse a răspuns:

Să nu vă luați după K0sti spune prostii

| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Se poate si fara key. D-loadeazal de pe site-ul lor http://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10