| Vicicu_Vio_1999 a întrebat:

am o problema grava. tableta mea nu se aprinde am incarcat-o aproximativ doua zile si oricum nu se aprinde, Ce sa fac? Ajutoooor!

Tableta e modelul blaupunkt polaris 803
Ajutati-ma va rog!
Fundaa!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga o scobitoare ceva pe gaura aia de reset. Bag-o la incarcat si vezi daca se intampla ceva, daca nu du-o la service.

| Vicicu_Vio_1999 explică (pentru anonim_4396):

Ce scrie linga gaura de reset?
Mic?

| Vicicu_Vio_1999 explică (pentru anonim_4396):

Ce scrie linga gaura de reset? mic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vicicu_Vio_1999):

Da, nu stiu cum scrie la toate tabletele, cauta pe google images.

| K0sti a răspuns (pentru Vicicu_Vio_1999):

Mic vine de la microfon nene, veti cum faci sa bagi scobitoare in el! Parca sunteti cazuti din Luna!

| Vicicu_Vio_1999 explică (pentru K0sti):

In primul rind am cerut ajutor, pentru ca nu am mai avut o tableta. nu te-am rugat pe tine sa te lauzi ca stii de toate.Clar?