| costel121 a întrebat:

Am o tableta Blaupunkt. merge fara probleme cand nu e la incarcat. in timp ce se incarca touchscreen-ul o ia razna (daca esti pe Facebook intra singura pe poze ca si cand ai dat cu degetul aiurea). Care poate fi problema?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

M ai curata si tu displayul, ecranul, cu o bucătica de tifon inmuiat in apă, si o stergi cu un tifon sau cirpă din bumbac, uscată, dar o stergi foarte usor, sa nu spargi displayul. Ca si de la murdarie si grasimea degetelor, ea o ia razna intră aiure in setări, incurca comenzile, incearca asta, si vezi ce face.

| Narcis2015 a răspuns:

Probabil ai virusi.