| stefanneell a întrebat:

Am o problema la telefon....cand il tin la incarcat dureaza 2 zile si cand il scot de la incarcat dureaza 10 ore aproximativ...modelul este Vonino jax mini. Va rog sa ma ajutati! :*

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Fie ca incarcatorul tau e defect (poti sa incarci telefonul de la un USB si vezi daca e mai bine) sau bacteria este proasta. Incepi cu verioficarea icarcatorului si daca nu rezolva problema, cumpara alta baterie.

1 răspuns:
| DarkTwister a răspuns:

Bateria este foarte proasta, are capacitatea prea mica, sau încărcătorul nu este destul de puternic. Încearcă sa cauți alta baterie mai buna!