| Lau2234 a întrebat:

Am o problema in legătura cu Instagram-ul. Îmi știu numele de utilizator și parola, dar îmi dă eroare la conectare. Ciudat e ca, din browser pot sa ma conectez. In același timp și o prietena se poate conecta la contul meu, doar eu nu. Va rog sa ma ajutați, ce as putea face?

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Salut,

Dacă reușești să te conectezi la contul respectiv de pe calculator și alt dispozitiv înseamnă că problema este strict la compatibilitatea dintre aplicație și structura actuală a telefonului tău. O astfel de situație poate să apară atunci când îți actualizezi telefonul, când se actualizează aplicația și devine incompatibilă cu telefonul sau când Instagram își actualizează termenii și condițiile (caz în care e nevoie să accepți termenii și condițiile înainte de a mai putea folosi aplicația).

Poți încerca în momentul de față să dezinstalezi aplicația Instagram, iar după ce ai dezinstalat-o să stingi telefonul pentru un minut și să-l reaprinzi. Apoi reinstalezi aplicația pentru a se sincroniza complet cu telefonul.

Sperăm că vei reuși să te conectezi.

| Jouliete a răspuns:

Vezi sa fie actualizat daca il ai pe telefon ca poate de aia face asa.