| Iorga_Alis_2001 a întrebat:

Am o problemă la laptop. Nu-mi merge să-mi pun o poză la desktop, mi se vede negru tot. ( windows 8 ) Vă rog ajutaţi-mă! sad

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cand o sa-ti cumperi licenta, o sa-ti mearga! Cand piratati nu!

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Ai windows-ul piratat, trebuie cumparat.

| ANDA135 a răspuns:

Ai licenta?

| Someșan_Robert_1998 a răspuns:

Stiu si eu am patit asa, dar mie mi-a expirat windows-ul si l-am reinstalat si acum merge, dar se poate si din cauza licentei! Incearca sa iti reinstalezi si tu windows-ul si fa-ti windows 7 e mai bun! Sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul meu!