| ionutzzz7878 a întrebat:

Salut
va rog mult cine stie
am o problema... Mi se vede webul foarte intunecat. sad cu toate ca a ziua sau ca e lumina aprinsa.,
am web incorporat. la laptop
am laptop Lenovo
iar acolo la haradware il citeste : easycamera sau ceva de genu
am windows 7... nu merge... nu stiu de unde sa il configurez. si se vede negru. abia ma vad sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca programul multicam si o sa poti regla de acolo luminozitatea. Singurul dezavantaj e acela ca o sa apara site-ul oficial undeva in josul imaginii cand folosesti camera online.

1 răspuns:
| Squirtle a răspuns:

E simplu. Te duci la friginder, iei o cutie de margarina sau unt, te dai cu el pe fata apoi iti legi un bec de cap. Dar vezi sa nu ai becu conectat la curent ca unutu in contact cu fata ta va produce o reactie chimica care va alimenta becu cu energie electrica. Ar trebui in mod teoretic sa te vezi pe camera. Succes