| Munkyfunky a întrebat:

Am o problema, nu pot sa ma conectez la netul wireless de acasa, doar la cel de acasa! Cu laptopul sau cu alt telefon merge. A mers si al meu, dar acuma nu mai merge, nu se mai conecteaza. Are cineva vreo idee? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| 2Low a răspuns:

Da-i un reset (ai un orificiu in spate ce trebuie tinut apasat pe acesta cam 20-30 secunde) la router si realizeaza din nou conexiunea PPPoE pe acesta.
Pentru alte intrebari lasa raspuns.

| Munkyfunky explică (pentru 2Low):

Da i-am dat, doar pe telefonul meu nu merge.

| 2Low a răspuns (pentru Munkyfunky):

Nu il vede pe telefon sau care este problema sau pur si simplu nu te poti conecta?
Pe laptop merge?

| Munkyfunky explică (pentru 2Low):

Da, pe laptop merge si pe oricare alt telefon, mergea si pe al meu, dar acum nu mai merge. Il vede, dar cand ii dau sa se conecteze nu se conecteaza, imi apare : Authentication problem.

| Munkyfunky explică (pentru 2Low):

Gata gataaa, m-am descurcat. Multumesc frumos! happy