| Munkyfunky a întrebat:

Am o problema, nu pot sa ma conectez la netul wireless de acasa, doar la cel de acasa! Cu laptopul sau cu alt telefon merge. A mers si al meu, dar acuma nu mai merge, nu se mai conecteaza. Are cineva vreo idee? Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Telefonul iti vede reteaua? In caz ca nu, vezi sa nu fie routerul setat pe un mod incompatibil cu telefonul tau, spre exemplu pe standardul n only iar telefonul tau sa suporte doar b sau b si g.

| Munkyfunky explică (pentru mont):

Da, o vede. Inainte mergea, dar acum nu mai merge.

| Munkyfunky explică (pentru mont):

Am rezolvat, sunt turbo laughing multumesc frumos.

| mont a răspuns (pentru Munkyfunky):

Bravo, totusi de unde a fost problema si cum ai rezolvat-o?