| kata100 a întrebat:

Buna am o problema! Prietena mea si-a instalat in calculator un program MSI MULTIMEDIA BYOND 3D si acum pe ecan se vede 3d ce se poate face am umblat la setari dar nu ia comenzile iar totul se vede marit.pls help funda!
Nu apare programul instalat in calculator!

Răspuns Câştigător
| Ovidiu a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi programul, daca nu merge reinstaleaza sistemul de operare(asta nu inseamna ca trebuie sa stergi toate datele din computerul tau, se formateaza doar particia C:\)
succes

1 răspuns:
| virusake a răspuns:

Se vede o... laughing
Adu monitorul inapoi la rezolutia lui si sterge programul. tongue