| FazekasErvin a întrebat:

Buna am o rugaminte la cei care pot sa ma ajute, am facut o poza cu telefonul mobil si a iesit miscata cine poate sa ma ajute sa o fac mai clara va trimit poza in privat si o modificati di dupa o trimiteti inapoi si sa imi spuneti cum sa vi-o trimit ce modalitate mail sau sa o incarc undeva zi o descarcati voi

Răspuns Câştigător
| MariaSamanta2004 a răspuns:

Stiu eu un site poti sa imi trimiti poza si o modific eu

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O poza miscata nu prea mai poti corecta.
In conditii slabe de lumina (si nu numai) este indicat sa faci mai multe poze, poate unul a putea fi folosit.