| Andamibmib a întrebat:

am o tablet Samsung si am o problema la ea. Ma jucam ceva joc de plictiseala si s-a blocat pe el.iar de jumate de ora tot scoate un sunet ciudar si nu merge nici un buton, ce sa fac sa il repar sau sa il restartez?

Răspuns Câştigător
| Feri24 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat poate o sa mearga daca ii lasi sa se descarce si cand s-a stins pune-l la incarcat si porneste-l si poate o sa mearga la mine a mers!

4 răspunsuri:
| lolita15 a răspuns:

Eu zic sa il inchizi, sa astepti si dupa sa il deschizi iar

| Andamibmib explică (pentru lolita15):

Nu il pot inchide, nu merg butoanele

| spike94 a răspuns:

Tine apasat merge 100% pe butonul on/off

| Martinush a răspuns:

Si eu mam confruntat cu aceasta problema, eu zic sa o restartezi, iar daca nici sa o restartezi nu poti laso pana se descarca si atunci cand o vei porni, va functiona.Asa am facut si eu. happy Sper ca te-am ajutat. happy