| claudiu331 a întrebat:

am o problema mi-am luat o tableta Allview alldro 3 speed duo cu android 4.03 si nu am card SD la ea, mi-am facut un cont pe google play si cand vreau sa descarc ceva imi zice eroare (-101).Care stie de ce sa- zica si mi-e.DAU FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS!

1 răspuns:
| Tagaso a răspuns:

Windows XP: %USERPROFILE%\Local Settings
Windows Vista/Windows 7: %USERPROFILE%\AppData\Local

3. Clic pe ok.
4.În fereastra care se deschide, faci clic cu butonul din dreapta pe dosarul Temp.
5.Selectezi Properties (Proprietăţi)
6. Faci clic pe fila Security (Securitate).
7.În secţiunea „Group or user names" (Numele grupului sau al utilizatorului)
8.În secţiunea pentru permisiuni, verifici să nu fie selectate căsuţele pentru permisiunile „Read" (Citire), „Write" (Scriere) şi „Read & Execute" (Citire şi executare) din coloana „Deny" (Se refuză).
9. Faci clic pe Apply (Aplicaţi).
10. Faci clic pe OK.
Astea sunt pentru windows, la android poate diferă.