| seraphim a întrebat:

am o tableta Mediacom SmartPad 1010i. imi cere contul la google dar nu ma pot conecta deoarece nu imi apare Wlanul jos in dreapta ...imi arata doar bateria.ma ajuta cineva cu problema asta? dau funda!

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Da un restart din fabrica la tableta. Daca nu merge, tine apasat pe butonul OFF/ON + volume up si da "reset factory data", sau daca nu ai butoane pe tableta, Butonul OFF/ON + Butonul ACASA si fa ce ti-am spus. Nu stiu alta solutie...Contacteaza firma legitima.