| Jessica11 a întrebat:

Buna am o tableta Serioux S746TAB si mi-am pus o parola si acum nu o mai stiu ce pot sa fac va rog ajutati-ma si pe mine :3

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Te duci la service şi ei îţi vor reseta parola!

| razvanytb a răspuns:

Du-te de unde ai luat tableta sau du-te la un service pentru telefoane/tablete ca aia sunt specialisti

| Jessica11 explică (pentru razvanytb):

Nu am luat-o din tara. cum fac?

| LyoDDxD a răspuns:

Intra in recovery si da factory reset. Atentie! Vei pierde absolut tot ce e pe tableta.

| LyoDDxD a răspuns:

Intra in recovery (cand e tableta oprita tine apasat pe butonul de volum sus, pe butonul de power si pe butonul de home(daca e buton fizic)). In recovery navighezi cu ajutorul butoanelor de volum si selectezi cu ajutorul butonului power. Navigheaza pana la "wipe data/factory reset". ATENTIE! Vei pierde absolut tot ce e pe tableta.