| MadalynMada1990 a întrebat:

TPU mi-am luat de curand o tableta Tableta Serioux S746TAB si am net rds ce pot face sa am net?

Răspuns Câştigător
| Timotei_Cazacu_1996 a răspuns:

Daca ai wireless poti sa te conectezi la el, daca nu ai wireless nu ai cum sa te conectezi decat daca ai stick de la ei si un cablu care ar trebui sa vina in cutia tabletei.

| MadalynMada1990 explică (pentru Timotei_Cazacu_1996):

Nu mi-au dat nici un stick si le-am zis de el si mi-au zis ca nu imi merge

3 răspunsuri:
| Andrei_Zaharia_1996 a răspuns:

Off :iti merge bine tableta are senzori?
pai daca ai router cu wireless te poti conecta sau daca ai stick in rest n-ai cum

| MadalynMada1990 explică (pentru Andrei_Zaharia_1996):

Merge bine dar n-am router cautam si mie pe eMAG un router mai ieftin si bun pentru rds dau funda