| DariaNegulescu a întrebat:

Am o tableta ZTPad si nu se mai deschide...am bagat-o la incarcat..am crezut ca i s-a terminat bateria.dar nu e asta..arata ca se incarca...Cum as putea face sa se deschida din nou?

3 răspunsuri:
| Alexa843 a răspuns:

Probabil ai contactat un virus sau s-a stricat. Cel mai bine e sa o duci la reparat, daca e in garantie e si mai bine.

| DariaNegulescu explică:

A rezolvat problema tatal meu...s-a enervat pe ea ca nu se mai deschidea si a lovit-o cu degetul de 2 ori in dreptul butonului si a mers....multumesc oricum happy

| kimy22 a răspuns:

Incearca sa ii scoti bateria apoi sa o bagi inapoi! daca nu merge poti sa o duci la reparat!