| SmileSiAtat a întrebat:

Am primit acum 2 zile un mesaj cu nu stiu ce foto.am dat click si de atunci mi-a bagat un virus in comp si tot trimite mesaje cu foto nu stiu cumcrying... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MeoKidu a răspuns:

Hi!
Uite aici: http://neydamn.blogspot.com/......us-de.html
O zi bună!

3 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Iati un antivirus...

| Dav7id a răspuns:

Formateaza windows-ul pe C, daca ai ceva in calculator ce nu vrei sa pierzi si nu le poti face pe cd/dvd.Si data viitoare ai grija unde dai click, vezi ce se intampla, am patit si eu la fel si am facut windows-ul pe C doar si a fost ok apoi :X.

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Instaleazati antivirusul eset nod32 antivirus si dupa aia dai pe acolo scan si iti sterge toti virusi
din calcu