| angel_2962 a întrebat:

Am primit ca si cadou de Craciun un iPhone 4S de la un unchi care e plecat in SUA. Telefonul acesta era al lui inainte. Daca vreau sa descarc ceva din App Store imi zice sa bag parola de la Apple Id. Problema e ca Apple Id-ul e pe numele lui iar eu nu stiu parola. Stie cineva cum ma pot dezloga de pe acel cont si sa imi fac eu unul nou? Sau ce altceva pot face? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mane_Eliza_1994 a răspuns:

Salut, ii foarte simplu, te duci in "Configurari" dupa care "iTubes si App store" care sunt in partea de joc. Odata ce ai intrat o sa iti apara ID APPLE: *** il modifici dupa bunul plac.

1 răspuns: