| Univers88 a întrebat:

Am primit un cont de Instagram cu multi urmaritori. Acea fata care mi l-a dat mi-a dat parola contului si numele ei. Cand vreau sa ma conectez in cont, parola si usernameul is bune dar imi arata "încercare suspectă de conectare" si imi spune sa trimit codul la nr de telefon care este al acelei fete. Ce pot sa fac sa intru in cont?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă tot ți-a dat contul, atunci ai putea-o ruga sa iti transmita si codul de verificare. După ce rezolvi aceasta situatie, te conectezi in cont si schimbi vechiul ei numar cu actualul tau numar de telefon.

| Univers88 explică (pentru floresdemayo):

As fi vrut si eu sa fac asta, dar din pacate fata ă vorbit cu mine de pe contul care mi l a dat si mi-a zis ca se deconectează. Si nu am niciun habar cine ar putea fi fata care nu a dat contul.