| numelemeuexistadeja a întrebat:

Am probleme cu aparatul foto. Mi-a cazut si nu stiu ce are! Se aprinde si se stinge. Inainte sa se stinga scoate un bipait (Adica face bip,bip, bip laughing) ) si se stinge. In rest, pot sa ma uit la pozele care sunt in aparat, la filmulete, sta la incarcat. nu are niciun fel de alta problema. L-am reparat o perioada ( habar nu am cum, s-a reparat cam singur) si pe urma s-a stricat iar fara sa ii faca nimeni nimic. Ce sa ii fac? Stie cineva? straight face Va rooooooooooog

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai garantia la el?

| Florenta16 a răspuns:

Scoate-i bateriile, incarca-le bine, apoi baga-le in aparat si porneste aparatul. S-ar putea sa mearga. Daca nu, vezi daca mai este in garantie si du-te la magazin si spune-le sa il inlocuiasca. Si daca nici asa, mergi la un specialist sa ti-l repare, sau strange bani de unul nou. Bafta.