| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut poate aici am noroc sa gasesc pe cineva priceput la hoverboard deci problema e urmatoarea un prieten a cazut de pe el(avea viteza si a incercat sa il ocoleasca pe unu si el a cazut de pe el) si acum cand il pornesc si apas ori pe stanga ori pe dreapta nu se misca nicio roata dar se aprinde un led rosu si scoate un bipait(asta doar cand apas pe el) stie cineva cum pot rezolva asta?

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Chiar atat de greu e sa scrii modelul?
Si ti-e greu sa iei o surubelnita si sa-l desfaci?

| adrianbestboy98 explică (pentru CPAElites):

Nu stiu modelul -_- l-am desfacut si nu are nimic inauntru

| CPAElites a răspuns (pentru adrianbestboy98):

L-ai cumparat de la un anume magazin? S-au de la cineva care le vindea?

| adrianbestboy98 explică (pentru CPAElites):

Firele alea is lipite nu are treaba ca am verificat...si nu e al meu hoverul e al varului lui de asta la adus la mine sa il fac

| tudorykul a răspuns:

In garanție nu il poți bagă, deoarece e lovitura din cauza ta... O soluție mai e sa mergi la un service cu el