| ann19 a întrebat:

Am probleme cu mouse-ul crying cand il bag in laptop licare, apoi se opreste si se aude un sunet cand il bag.Imi scrie USB device not recognized.Ce are? Va rog help me, dau funda cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| schajuman1344 a răspuns:

Vezi mufa USB sa fie intreaga, da-mi id tau de mess sa te ajut.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ann19 asta esti tu=)))):
http://www.youtube.com/watch?v=PbcctWbC8Q0&list=LLvvZwBNQtPKTWdjViCtXJ3g

| ann19 explică (pentru anonim_4396):

Frumos,razi de prb altora laughing nici nu m stiu ce sa fac sa rad sau sa plang laughing

| panther2007 a răspuns:

Din moment ce iti spune USB device not recognized inseamna ca nu recunoaste mouse-ul dar recunoaste mufa USB
Asta inseama ca ceva s-a stricat la mouse-ul tau un exemplu FIRUL
s-au sa dezlipit ceva.
Orice ai face laptop-ul tau nu va mai citii mouse-ul respectiv nici neam!

| ann19 explică:

Andreeyutza_love22