| ℜëßëℓå a întrebat:

Am reusit sa imi fac un blog, dar inainte de a finaliza procesul de creare trebuie bineinteles sa ii pun un nume. Vreau sa fac blogul cu sfaturi de viata, moda, arta si chiar putin umor. Ce nume as putea sa ii pun? Stiti bine: Funda.

Răspuns Câştigător
| adrew a răspuns:

Ai putea sa-i pui numele tau, de exemplu: "Blogul lui..."

| ℜëßëℓå explică (pentru adrew):

Nu-i rau dar ca sa fie mai scurt ce zici de "maddie-blog"?

| ℜëßëℓå explică (pentru adrew):

Asa ramane. Multumesc!

| adrew a răspuns (pentru ℜëßëℓå):

Da e bine, sau asa variante: mady's blog, blog of mady etc

9 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Tinand cont ca trebuie sa dai bani pentru promovare pe prima pagina iti recomand sa nu iti faci.

| ℜëßëℓå explică (pentru RobertMoon):

E un BLOG GRATUIT. Ok? Cand intri pe acel site de creat bloguri scrie clar: Creaza-ti simplu si usor un blog gratuit.

| Zabbyel a răspuns:

FantasmaniaDiscutiilor
DiscutiiDeNoapte/Zi
HaiSaNeDistram

| Silviuloan a răspuns:

Sfaturi practice.

| floweray a răspuns:

Ca platforma, ti-as sugera sa incerci www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register
Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

| ℜëßëℓå explică:

Ce ziceti de distractie-online?