| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna TPU imi puteti da si mie o idee deci am un samsung corby si acum as vrea sa imi cumpar un blackberry 9330 deci spuneti-mi care e mai bun sa raman cu samsung sau sa imi cumpar blackberry stiti nu vreau sa dau niste bani aiurea daca il iau pe asta si nu e bun sau asta care il am e mai bun ca el deci care e cel mai bun din astea doua telefoane?

6 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Ramai cu samsungul corby am si eu si e foarte bun am si net pe el sunt foarte multumit are o gramada de chestii l-am si scapat si e ok si e foarte bun! in blackbery te incurci cu butoanele alea mici si are si un prieten de-al meu si nu e multumid deloc de el nu-i merge sub nicio culoare internetul pe mobil! Deci ramai cu samsungul corby ti-am zis ca si eu am si e foarte bun!

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Cosminovici18):

Uite aici detalii despre Samsung corby http://www.gsmarena.com/samsung_s3650_corby-2908.php si uite detalii despre BlackBerry http://www.gsmarena.com/blackberry_curve_3g_9330-3591.php si hai sa-ti mai spun ceva corby ai vazut ce casti faine are nisi iphone 4 nu are asa casti crede-ma am o colega care si-a luat iphone4 are camera vga:)) si nu are asa casti cum are corby! Samsungul corby a fost creat special pentru adolescenti pentru tineri asa e modelul!

| Crivi a răspuns (pentru Cosminovici18):

Aberezi rau de tot... iphone VGAlaughing bb e un tel "de afaceri" initial pentru asta a fost conceput. tastatura "ca la calculator" sa poti sa raspuns repede la mail si alte cele. daca nu te descurci in meniu nu inseamna ca nu e bun

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Crivi):

Nu arata foarte prost si faza cu vga am glumit eu ca are camera mica iphonul ei si nu scrie pe ea...winkingwinkingwinking

| RoseOfTheFire explică:

Aha ok mersi mult happy

| tusha a răspuns:

Ia-ti BlackBerry