| Deutssa_Nevasta_lu_Seby_1995 a întrebat:

am si eu o intrebare am un iphone si nu stiu cum sai scot capacu din spate sa vad bateria cum fac ca nu stiu ca nu am mai avut pana acum asa ceva va rog ajutati-ma sau are bateria incorporata de carcasa unde bag cartela ajutati-ma va rog multumesc:*

1 răspuns:
| Bustter007 a răspuns:

La iphone nu ai cum sa scoti nici un cap c cartele se baga udeva sus este o mic capacel care are o gaura in ea trebuie sa iei o scobitoare ceva sa pui in gaura dupa sa tragi