| apostolrazvan10 a întrebat:

am si eu o intrebare am un Samsung c3300k vreau sa-mi bag si eu jocuri pe tel si cand dau sa instalez scrie fisier jar descarcat incorect.Dar o perioada mi-o mers am umblat nu stiu unde si acum nu-mi mai mere.Va multesc anticipa.

1 răspuns:
| kArAgoNNNcoD a răspuns:

Si mie mi se intampla asa la vechiul telefon...si l-am schimbat.Dar fi atent cum poti face.Inainte sa intri in PLAY STORE scoti cardul micro-sd din telefon si apoi iti instalezi jocurilewinking. Bafta.