| Marcel_Raducu_1967 a întrebat:

Bună, am și eu o întrebare. Contul soției mele a fost blocat temporar din data de 17 iunie. Oare cat dureaza pana îl deblochează? Nu știm nici motivul.Am văzut doar de pe Facebookul meu ca a distribuit un virus, nu ea normal și oare ăsta sa fie motivul? Stiți o adresa unde se pot cere explicații? Mersi

1 răspuns:
| asdf2kpower a răspuns:

Când te blochează FB pentru viruși, te pune să descarci un PC scanner să vadă dacă ai virusul la rândul tău în calculator și pentru a-l elimina. După scanare contul va fi deblocat.