| Maddaaaaaa a întrebat:

TPU am o mare problema crying.
Aseara eram pe facebook si am vazut ca o prietena de a mea a distribuit un link in care eram si eu etichetata. din curiozitate am accesat link-ul si am observat ca ceva s-a descarcat in calculator, dar cand am intrat in downloads nu era nimic. Dupa am observat ca pe facebook aparea ca si eu am distribuit acel link, dar nu era adevarat iar dupa mi-a aparut ca am contul de facebook blocat temporal crying, va rog ajutati-ma e un virus ceva? Dau funda

Răspuns Câştigător
| jumbobadboy a răspuns:

Link-ul acela poate fi un virus, instaleaza antivirusul bitdefender, si scaneaza Pc-ul.Problema cu facebook-ul blocat poate fi determinata de virus.

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Acel link dubios cu „my special video" de pe facebook, da, este un nou virus.
L-am primit și eu de n ori, însă, eu mi-am dat seama că este un virus și nu am dat click pe el.
Momentan, tu nu poți face nimic! Să sperăm că vor remedia această problemă, și nu vom mai fi etichetați în tot felul de link-uri prostești!

| MisterTheGamer a răspuns:

Posibil ca e un virus
Incearca sa cauti virusul cu anti-virusul tau si intreab-o pe pretena ta daca ea tea etichetat daca nu ea atunci 100% e un virus BAFTA!

| Denisa1Ioana1 a răspuns:

Da,si eu sunt in aceiasi problema.Nu stiu ce sa fac. sad

| maria9888 a răspuns:

Si eu am primit tag la un link de gen dar m-a oprit antivirusul sa il deschid. probabil are virusi, nu stiu alta cauza...

| maria9888 a răspuns:

Cel mai probabil are virusi, am primit si eu dar m-au atentionat ca e link cu probleme( gen virusi)...

| 2BeaT a răspuns:

Este virusul cu my video facebok lucreaza sa remedieze problema