| RyAngel a întrebat:

Buna am si eu o intrebare:
Cum pot sa transfer de la yahoo mail mailurile mele in mirosoft outlook...stiu o varianta doar ca atunci cand trebuie sa testez adresa de mail completez casutele din fereastra dau ok si iar se deschide si asa imi face mereu... ajutor FUNDA

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi poţi dar numai dacă ai cont plătit pe yahoo.Pentru conturile gratis yahoo-ul nu mai oferă servicii de pop mail gratis, din păcate. Google-ul oferă şi personal îţi recomand serviciile de mail de la google. Şi eu adresa de gmail o folosesc pentru trimitere-primire de mailuri pentru sim plul fapt că pot folosi Microsoft outloock, gmail oferind gratis servicii de pop mail respectiv calitatea serviciilor este superioară plus alte facilităţi toate gratis şî pe un singur cont ce se crează gratuit.Succese