| cosmincola a întrebat:

am si eu o intrebare :cum sa intru pe net de pe telefon cu wifi?

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Am si eu WIFI pe telefon si eu intru asa : trebuie sa activezi WIFI-ul happy, apoi trebuie sa te conectezi de la o retea adica sa fi in preajama unei retele de internet ...caut cu WIFI-ul si dai pe persoana sau pe statia pe care ai gasit-owinking, ps : iti ia din credit... daca ai cumva net gratis atunci nuwinking Succes!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Se conecteaza automat daca esti intr-o zona cu wi-fi! Intra direct pe google si acolo iti apare automat conexiunea wi-fi ->introduci parola (daca are) si te conectezi! Trebuie sa fi intr-o zona wireless! (adica sa ai internet prin router)

| vader a răspuns:

Trebuie sa ai acces la un router.

| Digital112 a răspuns:

Mc 'donalts are wi-fi gratis

| NevastuicAaA a răspuns:

Nu cred ca te poti conecta cu telefonul laughing

| DyDyuKa a răspuns:

Pai si costa sa intri pe net cu wifi?