| RockLover94 a întrebat:

BunahappyAm si eu o intrebarebig grin Stie cineva de ce nu merge sa imi schimb ID-ul pentru yahoo messenger? Imi scriu numele, ID-ul, tot, inclusiv parola... Dar la parola imi zice ca nu trebuie sa includa numele meu sau numele ID-ului.Problema e ca am incercat o gramada de parole...Inclusiv batutul tastelor la nimerealalaughing)Multumesc de ajutorhappyFundita:X

1 răspuns:
| lola79 a răspuns:

Pai poate ca unele litele formeaza o silaba din nume incearca o parola care sa nu includa literele din nume sau sa le includa dar nu una dupa alta si sa fie mai mult din numere big grin