| KikiRiki98 a întrebat:

De cateva zile nu imi prea merge YouTube-ul,adica se blocheaza foarte repede si dupa aceea imaginea se face in patratele, apoi iarasi isi revine si iarasi o ia razna.
Ce pot sa fac sa mearga din nou bine?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca toti avem probleme cu noul update de la Adobe incearca sa downloadezi noul Adobe de pe filehippo si apoi driverele placi video, youtubul s-a schimbat pentru Romania, daca ai ip de Romania asa vei patii pana rezolva ei toate bugurile happy

| alinike2 a răspuns:

Se lucreaza la youtube Romania astazi a fost facut update-ul si de asta merge prost pentru ca se lucreaza la server