| raluca250 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de samsung galaxy mini happy
am cuplat usb`ul la calculator iar apoi la telefon si calculatorul nu imi detecteaza telefonul straight face
am dat la control >panel- add hardware smi`l detecteaza dar dupa ce ii dau "install etc" imi zice ceva genn ca nu are sursa sau ceva de genustraight face
cine stie ce trebuie sa-i fac fundapuppy dog eyes

10 răspunsuri:
| Morfilio a răspuns:

AI nevoie de Samsung Kies

| raluca250 explică (pentru Morfilio):

Poti fi mai explicit thinking puppy dog eyes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.samsungapps.com/about/onPc.as
"Descarcare Kies 2.0" (butonul albastru) :) e softu' folosit de Samsung pentru conectarea telefonului la PC.
bafta

| raluca250 explică (pentru anonim_4396):

Imi zice ca nu sunt conectat la internet si sa verific conexiunea la internet straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru raluca250):

Mai incearca. probabil ca era site'u cazut. linkul' e bun. poti incerca direct pe asta daca nu:
http://org.downloadcenter.samsung.com/......sFile.aspx

| raluca250 explică (pentru anonim_4396):

Tot nu merge il descar si cand intru sa il instalez imi zice ca nu sunt conectat la internet [cu roate ca suntstraight face]

| raluca250 explică (pentru raluca250):

Toate*blushing

| anonim_4396 a răspuns (pentru raluca250):

Banuiesc ca ai reusit sa il descarci.
inainte sa dai sa instalezi, du-te in Control Panel si dezactiveaza Firewall-ul. Dintr-un anume motiv, programul nu ti se conecteaza la net. Cred ca e din cauza la Firewall.

| raluca250 explică (pentru anonim_4396):

De descarcat am reusi sa il descarc din prima ca nu`s chiar asa proasta thinking

| raluca250 explică (pentru anonim_4396):

De descarcat am reusi sa il descarc din prima ca nu`s chiar asa proasta thinking
uite id`u meu blonda.crazzy25 si vb`im pe mess mai bine ca am dezactivat si firewall si tot nu mergestraight face