| doYOUreallyLOVE a întrebat:

Am si eu o intrebare. O prietena de-a mea are un I-Phone 3g. M-a rugat sa ii pun niste melodii si niste jocuri pe telefon dar am o problema. cand bag usb in calculator imi scrie : Welcome to the scanner and camera wizard. Imi gaseste doar un folder cu pozele de pe i-phone si atat. ce trebuie sa instalez sau ce trebuie sa fac ca sa fie citit ca si un usb normal? Adica sa imi apara toate folderele [ muzica, poze etc ]
Fundita! Am nevoie urgent de un raspuns, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Floris83 a răspuns:

Iphone, ipad, ipod, produsele astea de la Apple, se deschid doar cu programul itunes, care trebuie instalat pe calculator, cum e pentru tel Nokia, progr Nokia PC suite, sau pentru SE ceva tot asemănător