| jethebest a întrebat:

Buna Am si eu o intrebare :Se poate descarca JAVA pentru telefoane(ANDROID). Daca se poate imi puteti da linkul`. Oricum fundalaughing

5 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Se poate descarca, nu stiu sigur pe unde il gasesti dar cauta cu opera mini java si iti va da rezulatate pentru mobil.

| fresHZoNe a răspuns:

Cine dracu foloseste java pe android? straight face

| FlorinDiablo a răspuns (pentru fresHZoNe):

La unele aplicatii ai nevoie de java altfel nu iti vede filmuletele sau aplicatiile.

| fresHZoNe a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Ia da-mi un exemplu de aplicatie pentru android care necesita java, ca eu pana acum nu am intalnit niciuna si am instalat jdemiii de aplicatii!

| jethebest explică (pentru fresHZoNe):

Hallo da sa zicem jokurile dupa mobilegamesarena? site k jocuri JAVA! sau multe altele!laughingwsm