| Caty2000 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Telefonul meu accepta filme in format mp4. Cum pot sa schimb formatul? fundita...

3 răspunsuri:
| MisterCMD a răspuns:

Formatele sunt in cadrul sistemului de operare si nu cred ca poti sa adaugi sau sa schimbi ceva in cadrul acestuia dar depinde de ce telefon ai... daca ai un smartphone sunt aplicatii care le poti instala pentru a reda si alte formate.

| Caty2000 explică:

Bine, dar cum pot sa pun filme pe el? apropo, am vazut pe net ca mai primeste MP4/H.264/H.263 player. ce sunt astea?

| Chaos888 a răspuns:

Nu poti