| davId09 a întrebat:

Am o problema: am sters un program din calculator ca sa mai eliberez memoria, apoi am dat restart calculatorului. Acum cand intru pe o pagina de internet si dau de rotita in jos merge intrerupt. HELP ME! (FUNDA)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programele nu se sterg din PC ci se dezinstaleaza.Se sterg doar fisierele.Este o mare greseala sa crezi ca stergand niste fisiere din PC eliberezi memoria. Eliberezi doar spatiul de pe HD.Vezi ce program ai sters si reinstaleaza-l.Sau deschide browserul pe care il folosesti si din proprietati fa-i o reinitializare(Ex:IE9 sau 10/obtiuni internet...complex...reinitializare).

| Alexander121 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are nici o treaba setarile browserului cu miscarea sacadata a imaginilaughingloll, in fine...scz ca am fost rautacios, App este placa video:d

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a functiona normal reinstaleaza programul pe care l-ai sters, il gasesti in Recycle Bin.

| Alexander121 a răspuns (pentru alexs99):

Unde gasesti u driverele in recycle bin?laughingrolling on the floor

| Alexander121 a răspuns:

Sigur a fost program si nu a fost driverul de la placa video?

| davId09 explică (pentru Alexander121):

Tin minte ca se numea ceva cu "ATI..."

| Alexander121 a răspuns (pentru davId09):

Si bag mana in foc ca placa ta video este ati radeon si mai ceva
da-mi pm s a iti dau u program s aiti descarci driverul.