| sebi29 a întrebat:

Buna am si eu o placa placa video via/s3g unichrome pro igp dar e mica de unde pot cumpara una nu foarte mare intereseaza pretu
dati-mi un site de unde pot face rost sau cumpara

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Placa video de care vorbesti tu este una integrata, ca sa-ti recomand o placa video dedicata trebuie sa stiu ce placa de baza ai, procesor, memorie ram, sursa.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| sebi29 explică (pentru neluL):

Bine am inteles iti voi da seria si numele dar ma poti ajuta cu placa video cred ca nu mai face fata via/s3g

1 răspuns: