| ChloeS a întrebat:

am si eu o problema. am cumparat acum aprox. 1 ora o cartela Orange PrePay si cand o bag in telefon nu mi-o citeste.nu o citeste nici un alt telefon. daca incerc sa sun de ex la serviciu clienti imi zice ca sunt in afara ariei de acoperire. dar eu am semnal. Inainte accelasi telefon mi-a citit "n" cartele orange. Deci care sa fie problema si rezolvarea?

Tin sa mentionez ca aveam o cartela Orange de mai mult timp si aceea face la fel ca cea noua indiferent de telefon.

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Este posibil sa existe probleme in reteaua Orange in zona ta.
Incearca maine dimineata!