| ClaudiuTicu a întrebat:

Am avut abonament si am reziliat contractul si...cer sa fie cartela prepay (Orange) inainte era prepay cartela. Am pus cartela in telefon si nu are semnal cartela inexistenta. Cei de la Orange shop mi-a zis, ca abonamentul care il aveam ieri (ultima zi..de abonament)v-a deveni cartela. De la 1 octombrie cartela nu e recunoscuta prepay, cred ca m-au mintit cei de la Orange. Vreau si eu un raspuns bun. Multumesc

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Vorbeste cu cei de la relatii cu clientii astia de la magazine sunt niste retardati si insuficient pregatiti pentru job-ul lor

1 răspuns:
| ClaudiuTicu explică:

Am rezolvat problema, multumesc pentru raspunsul tau. A fost bine.