| Protocaluta a întrebat:

Buna am si eu o problema, am iphone 4 si de cateva zile nu ma pot conecta cu candy crush pe facebook de fiecare data cand dau sa ma conectez imi spune " nu aveti acces la imparatia imparatului te rugam sa revii", am inchis si am deschis telefonul, m-am uitat prin toate setariile si tot nu merge. Va rog sa ma ajutati dau FUNDA. Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu sa postezi unde trebuie, nu la DRASGOSTE si SEX?

| Protocaluta explică (pentru anonim_4396):

Care e problema ta amice? Stii sa-mi dai raspuns bine nu adios amigo

| anonim_4396 a răspuns (pentru Protocaluta):

Nu a mea este problema ci a ta. Posteaza corespunzator categoriei. Avem un regulament si trebuie respectat.Numai bine.

| Aollioo a răspuns:

Iti dai delete la cont de fb si stergi si candy crush'ul, iei o panglica ti o pui in par si imi dai mie funda, o astept