| miha96 a întrebat:

Buna am si eu o problema cu antivirusul avira chstia cu guard imi spune ca e dezactivata apas pe activ si nu merge nu se intampla nimic ce pot sa-i fac?help big grin

Răspuns Câştigător
| ovidyu a răspuns:

Poti reincerca o reinstalare a antivurusului
sau:
du-te la start - panoul de control - administrative tools - services - si verifica daca avira guard este setat pe : pornit si automatic

| miha96 explică (pentru ovidyu):

Da vad ca este insa dc nu imi apare si in partea asta? sau ce pot sa-i fac sa apara sa il reinstalez din nou?happy

1 răspuns: