| DeadAndHate a întrebat:

Buna am si eu o problema cu Cabal online.Imi tot spune dupa ce imi scriu contul si parola : Account name or Password do not mach.Please try again.Am schimbat parola de 6 ori. Ce as mai putea face in afara de a dezinstala si sal instalez din nou fiindca am facut asta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ti-au blocat contul mi s-a intamplat si mie dar peste 2 saptamani cam asa iti da drumul sau mai mult happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah ce win ai/
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie alt nume acolo la account

| Kocos a răspuns:

Buna Iti recomand sa incepi sa joci pe CABAL HELIX un server privat merge 100%