| AlexGanGe a întrebat:

BUNA, am si eu o problema cu mouseul, cand dau din rotita in jos imi tit sare si ma duce la inceputul paginii ( daca tin clicku apasat pe sageata din jos tot asa se intampla. Nu stiu ce sa fac. cine ma poate ajuta, ofer funda.

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Du-te si cumpara-ti un alt mouse, si nu te ingrijora de pret, sunt ieftine.

Succes!

| sebyse a răspuns:

Incearca sa urci si sa cobori di sageti sus si jos

| werewolfbruno a răspuns:

Nici eu

| Lightsnow a răspuns:

Du-te tu frumusel in control panel si dupa la setarile din mouse si vezi ce prostioare ai facut pe acolo. Dar mai intai dai un restart la computer.