| DelphhiN a întrebat:

Langa "mouseul" de la laptop am in partea dreapta ca si cum ar fi rotita de la un mouse normal...inainte imi dadeam pagina in jos iar acum imi ramane pagina intacta si el se duce in jos fara a mai misca pagina trebuie sa dau de sageti si imi este oarecum incomod...ma poate ajuta cinvea?

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Driver. daca nu reusesti anunta-ma
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| DelphhiN explică (pentru SasNetRomania):

Si ce ar trebui sa fac?laughing

| SasNetRomania a răspuns (pentru DelphhiN):

Scrii pe google modelul laptopului tau, la sfarsitul modelului scrii cuvantul Drivers, si descarci driverul necesar.