| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema cu pc`u. Poate ma ajutati si pe minehappy
La deschidere mi se face ecranul negru si nu mai merge. Nu mai raspunde la nicio comanda.Decat daca il freci pe acolo [de vreo 5-6 ori restart, scos din priza etc]. Intrebarea mea este. Daca mi se duce naibii compu?straight face.

6 răspunsuri:
| Benedict_6845 a răspuns:

Daca nu se aude acel piuit specific cand pornesti pc`ul si spui ca ai nevoie de multe resetari scos din priza etc, este de vina placa video. si eu am intampinat problema asta de cateva ori si am mai intalnit persoane, posibil bilele de pe procesorul grafic sa se fi deplasat. te pot ajuta in oricare situatie ( repar pc`uri de ceva vreme ), lasa`mi un PM si vorbim

| bZkBoY12 a răspuns:

Exact asa am avut si eu si mi-am luat alt monitor nu e de la pc tongue eu trebuia sal sting reaprind apas sa fac de toate pana cand am pus alt monitor il aveam la sat si dupa o mers

| Bobo03 a răspuns:

Scuze pentru raspunsul meu dar sunt disperata vreau urgent daca stii cum se numesc melodiile alea care nu canta nimeni dar se aud niste tunete sau pistoale sau ploaie sau diferite lucrui din astea si daca stii du-te la intrebarile mele si iti dau funda plz

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru Bobo03):

Cauta si tu pe google la ringhtonuri thinking

| Bobo03 a răspuns:

Multumesc mult

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru Bobo03):

Npk.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!